Országos anyanyelvi verseny 2014.

2014.03.04 09:27

Iskolánkban nagy hagyománya van, hogy a Ne felejtsek! anyanyelvi levelezős versenyen jó eredménnyel vesznek részt  tanulóink.

Két régebbi tanítványunk ( Gábor Bendegúz 2007-ben, Mecskó Máté 2010-ben)  különdíjas volt.

Most újabb nagy sikert értünk el. Évfolyamonként a több száz versenyző közül a legjobb 10 teljesítményt nyújtó tanulót behívják az országos döntőre.

Szabó Lea, iskolánk 7. osztályos tanulója a három írásbeli forduló feladatait olyan magas szinten oldotta meg, hogy bekerült a döntőbe, mely február 8-án Debrecenben volt.

Ott egy feladatsort kellett megoldani önállóan, minden segítség igénybevétele nélkül.

S Lea itt is remek teljesítményt nyújtott! Szoros versenyben a negyedik helyezést érte el!

Szívből gratulálunk a nagyszerű eredményhez! Büszkék vagyunk rá!
                                  / Dányi  Lászlóné  felkészítő tanár /